Zdalna nauka - e-lekcje

e-lekcja dla słuchaczy

Kontakt z nauczycielami:

Lp.

Nazwisko i imię

Login @zspzarnow.pl

1

Kołtunowska Bożena

bkoltunowska@zspzarnow.pl

2

Aleksandrowicz Janusz

admin@zspzarnow.pl

3

Biegała Sylwia

sbiegala@zspzarnow.pl

4

Borończyk Agnieszka

aboronczyk@zspzarnow.pl

5

Borończyk Beata

bboronczyk@zspzarnow.pl

6

Brzozowicz Monika

mbrzozowicz@zspzarnow.pl

7

Grzesińska Marzena

mgrzesinska@zspzarnow.pl

8

Jakubczyk Katarzyna

kjakubczyk@zspzarnow.pl

9

Jakubowska Izabela

ijakubowska@zspzarnow.pl

10

Krawczyk Anna

akrawczyk@zspzarnow.pl

11

Król – Sieroń Ilona

iks@zspzarnow.pl

12

Wiaderna Bogusława

bwiaderna@zspzarnow.pl

13

Polak Magdalena

mpolak@zspzarnow.pl

14

Wojciech Antos

wantos@zspzarnow.pl

15

Monika Szlęzak

mszlezak@zspzarnow.pl

16

Dorota Wilk

dwilk@zspzarnow.pl

17

ks. Michał Pietrzyk

mpietrzyk@zspzarnow.pl

18

   

e-podręcznik:

Dla kucharzy:

Wyposażenie i zasady bezpieczeństwa w gastronomii tutaj

Dla mechaników:

Podstawy konstrukcji maszyn tutaj

Naprawa i obsługa pojazdów samochodowych tutaj

Konstrukcja pojazdów samochodowych tutaj

Budowa podwozi i nadwozi samochodowych tutaj

Maszyny elektryczne tutaj

Elektrotechnika i elektronika pojazdów samochodowych tutaj

Logowanie do MS Office 365

Office 365 w naszej szkole!

co zyskujesz !

jak się logujemy:

wchodzimy na stronę:

https://outlook.live.com

Login to: imię.nazwisko@zspzarnow.pl

(stosujemy wszystkie małe litery i bez polskich znaków)

hasło uzyskasz od wychowawcy lub administratora, który już niebawem się z tobą skontaktuje.

Hasło które otrzymacie jest hasłem tymczasowym i należy je zmienić, zapisać i zapamiętać :-)

Film instruktażowy

Życzymy miłej pracy

 

UWAGA

W razie problemów z zalogowaniem lub konfiguracją, jest możliwość zdalnego ustawienia.

W tym celu proszę ściągnąć i zainstalować program TeamViwer który znajduje się tutaj

Następnie proszę skontaktować się z administratorem

504-687-925

Pozdrawiam

 

MS Office 365

 

Obsługa dokumentów

Dokumenty (pliki) można odczytać za pomocą programu Adobe Reader.

Program można pobrać klikając na link tutaj lub bezpośrednio ze strony producenta tutaj

Zespół Szkół Powiatowych w Żarnowie
ul. 17-go Stycznia 15, 26-330 Żarnów, tel/fax: 44 757 80 83, e-mail: zszzarnow@poczta.onet.pl
Copyright by www.zspzarnow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.